KONST / Litografier / Färglitografi 7748446
*
nr 774 8446
Färglitografi
Max Knutsen, 59/225, 41x29
Följerätt
Utrop:
300 kr
Såld:
450 kr
Sista tid för bud online:
måndag 27 augusti 2012
kl 17:16:16
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
26/8 04:20:44
1
400 kr
27/8 16:32:47
2
150 kr
27/8 17:10:15
3
250 kr
27/8 17:10:48
3
400 kr
27/8 17:11:16
3
Vinnande bud
- Specialauktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad max knutsen
-
6349 Färglitografi
3 st, Stig Fyring (1934-2015), Sverige. Son, ytter..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
12 jan kl 18:57
-
6380 Färglitografi
ankare. Signerad, numrerad ea. Färglitografi, bild..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
12 jan kl 19:16
-
6486 Färglitografi
Astri Bergman-Taube (1898-1980), Sverige. Signerad..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
12 jan kl 18:54
-
6448 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Signerad ej numre..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
12 jan kl 19:32
-
6449 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Signerad, numrera..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
12 jan kl 18:38
-
6690 Färglitografi
Ebba Kristina Wingårdh (f. 1962), Sverige. "De va ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
12 jan kl 18:49
*
Färglitografi
nr 774 8446
Färglitografi
Max Knutsen, 59/225, 41x29
| Följerätt | |
|---|---|
| Utrop: | 300 kr |
| Såld: | 450 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 27 augusti 2012 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 26/8 04:20:44 | 1 | 400 kr |
| 27/8 16:32:47 | 2 | 150 kr |
| 27/8 17:10:15 | 3 | 250 kr |
| 27/8 17:10:48 | 3 | 400 kr |
| 27/8 17:11:16 | 3 | Vinnande bud |
- Specialauktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad max knutsen
-
6349 Färglitografi
3 st, Stig Fyring (1934-2015), Sverige. Son, ytter..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
12 jan kl 18:57 -
6380 Färglitografi
ankare. Signerad, numrerad ea. Färglitografi, bild..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
12 jan kl 19:16 -
6486 Färglitografi
Astri Bergman-Taube (1898-1980), Sverige. Signerad..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
12 jan kl 18:54
-
6448 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Signerad ej numre..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
12 jan kl 19:32 -
6449 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Signerad, numrera..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
12 jan kl 18:38 -
6690 Färglitografi
Ebba Kristina Wingårdh (f. 1962), Sverige. "De va ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
12 jan kl 18:49



